4 Şubat 2015 Çarşamba

Matriks versiyon güncelleme yöntemleri ve adımları aşağıda açıklanmıştır


BİRİNCİ YÖNTEM

Önemli : Matriks güncelleme işlemi sırasında matriks otomatik olarak kapanacaktır.

Sol üst bölümde bulunan Matriks logosuna tıklayarak çıkan menüden “Ayarlar >Matriks Veri Kütüphanesi” butonuna tıklayın“İndirilecek Bilgiyi Seçin” butonuna tıklayın ve listeden “BAK” seçin“BAK” seçildikten sonra “Serverdaki Dosyalar” listesi içerisinden “setup711.exe” isimli dosyaya çift tıklayarak ya da “sağ” ok butonuna tıklayarak kurulum dosyasını “İndirmek İçin Seçilen Dosyalar” listesine eklenir ve ardından “İndir” butonuna tıklanır                        Matriks veri kütüphanesi yeni versiyonu indirmeye başladığında işaretli alanda belirtildiği gibi ilerleme çubuğu gözükecek ve ilerleme çubuğunun dolmasıyla beraber matriks programı kendini kapatacaktır ve ardından 8. Adımda belirtilen “Matriks Versiyon Yenileme” pencersi çıkarak versiyon güncelleme işlem başlayacaktır, bu işlemin ardından matriks programı otomatik olarak yeniden açılacaktırMatriks versiyon ve sürüm kontrolü matriks menüsü üzerinde fare ile beklenilerek yapılır.


11 yorum:

 1. mATRİK verilerini güncellemekten bıktık kardeşim, şunu tek güncelleme butonu hale getirin, tek butona basıp herşeyi güncelleyelim tek tek seçmek nedir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Milyonların feryadı....

   Sil
  2. şu veri güncelleme ilkelliğinden ne zaman kurtulacağız? forex fxplus bunu yapabiliyorsa matriks neden yapamıyor?

   Sil
 2. devamlı proğram hata veriyor bununla ilgili neler yapıla bilir...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. foreks mobil diye bir şiket var hem eski datalar silinmiyor hemde otomatık guncellenıyor ve kışisel veriler ve olan veiler kaybolmuyor adamlar teknık kadrosu sizin elemanlar. bunu sağlamak ne kadar zor yanı sızın eskı elemanlar yapıyorsa sız haylı haylı yapmanız lazım ?

   Sil
 3. serverdaki dosyalarda setup711exe yokki kardeşim bu nasıl iş nasıl güncelleme yapacağız

  YanıtlaSil
 4. aynen öyle bendede yok 711 diye bir dosya

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. Matriks güncelleme işkencesi, setup1014 20 kere yükledi, her seferinde aynı dosyayı yüklüyor ama sonuç yok. Matriks üzerinden alım satım yapamıyorum.

  YanıtlaSil
 7. Merhaba,

  0212 354 54 54 numaralı telefondan teknik destek alabilirsiniz.
  ilgili personelimiz uzak bağlantı ile gerekli yüklemeyi yapabilir.

  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. tam bir rezillik ya, program kasım kasım kasılıyor..bir grafik 15 saniyede açılır mı ya.. o kadar para ödüyorur, emir gönderimiini bile telefondan kurum uygulamasından yapıyorum.. biz bu programda emir bile gönderemiyeceksek neden para ödüyoruz ki...

  YanıtlaSil